HAKKIMIZDA

 

 

 

 

 

 

 

Callan Method ile 1999 da Londra'da temelini attığımız İngilizce Eğitim Sektöründe Londra'da geçen 4 yılın ardından 2003 yılında "Easygo Education" ı kurarak Türkiye’ye ilk defa Callan Method’u getirip yaklaşık Türkiye'de 18 yıldır Callan Method ile İngilizce Eğitim sektöründeki en büyük sorun olan İngilizce konuşma ve anlama problemini gidermeye yardımcı olduk. Gerek yazılı basın haberleri, gerekse televizyon programları ve internet reklamları ile Callan Method'un Türkiye'de bilinmesini ve yaygınlaşmasını sağladık.

 

Örneğin Hürriyet gazetesinde hakkımızda çıkan haberlerden 2 tanesinin linki aşağıdadır;

 

Haber 1: 19.10.2007 İngilizce Konuşturan Metot. (tıklayınız...)

 

Haber 2: 03.03.2008 İngilizce Konuşmak Hayal Değil. (tıklayınız...)

 

Ayrıca Method için bir çok Callan Method Öğretmeni yetiştirerek Method'un daha çok kişiye ulaşmasını sağladık. Türkiye'de şu anda insanlar Callan Method'u duymuşsa bizim çalışmalarımızın sonucudur. Son 5-6 yıldır ise Matrix English Method üzerinde çalışmaktayız.

 

"Matrix English Method" Callan Method'dan çok daha farklı ve çok daha etkili ve güncel bir yapıya sahiptir. "Matrix English Method" ile normalde Callan Method ile 200 saatte dahi gelinemeyen seviyeye 50 ders gibi kısa bir sürede gelinebilmektedir. "Matrix English Method" Callan Method'tan çok çok daha etkili ve hızlıdır.

 

Matrix English Method 50 derste başlangıç seviyesinden başlayan birini Advanced seviyesine getirmektedir. Bu İngilizce eğitimi için inanılmaz bir başarı ve bir devrimdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
         
 
 
         
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matrix Super Fast English Speaking Method, 2021 All Rights Reserved