İŞ DÜNYASI

 

 

 

 

 

 

 

İŞLETMELER; ÇALIŞANLARA YÖNELİK EĞİTİMLER

 

 

MATRIX ENGLISH METHOD BAŞARIYI GARANTİ EDER!

 

Matrix English Method katılımcıların örnek derslerdeki seviyeye çok kısa zamanda gelmesini sağlar ve bunu yaparken de katılımcılar o seviyeye gelene kadar hiç bir ücret talep etmez. Ancak öğrenciler örnek derslerdeki seviyeye geldiği zaman ücret ödenmeye başlanır. Sistemi tamamlayan öğrenciler Gramer bilgisi (dil bilgisi) olarak ileri (advanced) seviyeye gelmekte ve günlük konuşmaları çok rahat bir şekilde yapabilmektedirler.

 

Okullarda ve yaygın dil kursu eğitimlerinde İngilizce öğretmek için uygulanan yöntemler ne yazık ki yeterli derecede başarılı olamamaktadır. Çoğu kişi kullanılan bu yanlış yöntemler içinde kaybolup gitmekte ve başarısızlık / umutsuzluk yaşayarak İngilizce eğitiminden soğumakta ve İngilizce öğrenemeyeceğini düşünerek İngilizce eğitiminden uzaklaşmakta ve ayrıca yeterli derecede konuşma pratiği yapılamadığı içinde İngilizce konuşma kabiliyeti gelişmemektedir. Matrix English Method bu sorunu ortadan kaldırmaktadır.

 

Çalışanlarının İngilizce konusunda başarılı olmasını, İngilizce konuşup anlayabilmesini ve işletmelere yönelik indirimden yararlanmak isteyen tüm işletmeler detaylı bilgi için (0532) 654 53 59 nolu WhatsApp hattına "kurumsal iş" yazarak mesaj atabilirler. En kısa zamanda detaylı bilgi için geri dönülecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN HIZLI - EN ETKİLİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
         
 
 
         
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matrix Super Fast English Speaking Method, 2021 All Rights Reserved