ORTAOKUL / LİSE

 

 

 

 

 

 

 

ORTAOKUL VE LİSELER İÇİN BİR İLK!

 

Okullarda ve yaygın dil kursu eğitimlerinde öğrencilere İngilizce öğretmek için uygulanan yöntemler öğrenciler üzerinde ne yazık ki yeterli derecede başarılı olamamaktadır. Çoğu öğrenci kullanılan bu yanlış yöntemler içinde kaybolup gitmekte ve başarısızlık / umutsuzluk yaşayarak İngilizce eğitiminden soğumakta ve İngilizce öğrenemeyeceğini düşünerek İngilizce eğitiminden uzaklaşmaktadır. Başarılı olabilen az sayıda öğrenci ise sadece gramer kurallarını öğrenmekte ve sınavlarda bunları yaparak geçmekte ve sınavdan sonra onlar da bildiklerini unutmaktadırlar. Yeterli derecede konuşma pratiği yapılamadığı içinde İngilizce konuşma kabiliyetleri gelişmemektedir.

 

Matrix English Method bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Ortaokul ve Lisede okuyan öğrenciler sistemi tamamladıklarında okuldaki İngilizce dersinde hiç zorlanmadan başarılı olmakta ve okulda gelecekleri seviyeden çok çok daha ileri bir seviyeye gelmektedirler. Hatta üniversitelerin hazırlık atlama sınavlarında dahi başarılı olabilmektedirler. Sistemi tamamlayan öğrenciler Gramer bilgisi (dil bilgisi) olarak ileri (advanced) seviyeye gelmekte ve günlük konuşmaları çok rahat bir şekilde yapabilmektedirler.

 

MATRIX ENGLISH METHOD BAŞARIYI GARANTİ EDER

 

Matrix English Method öğrencilerin örnek derslerdeki seviyeye çok kısa zamanda gelmesini sağlar ve bunu yaparken de öğrenciler o seviyeye gelene kadar hiç bir ücret talep etmez. Ancak öğrenciler örnek derslerdeki seviyeye geldiği zaman ücret ödenmeye başlanır. Matrix English Method bu şekilde başarıyı garanti ederken de ödenilen ücretin bir kısmını Okul Aile Birliğine bağışlayarak Okul giderlerinin karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

 

Matrix English Method'u okullar kendi kullandıkları İngilizce müfredatına ilaveten yardımcı/destekleyici bir program olarak kullanabilirler.

 

Öğrencilerinin İngilizce konusunda çok daha başarılı olmasını ve İngilizce konuşup anlayabilmesini isteyen tüm özel ve devlet okulları detaylı bilgi için (0532) 654 53 59 nolu WhatsApp hattına "kurumsal okul" yazarak mesaj atabilirler. En kısa zamanda detaylı bilgi için geri dönülecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
         
 
 
         
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matrix Super Fast English Speaking Method, 2021 All Rights Reserved