ONLINE EĞİTİM

 

 

 

 

 

 

 

Matrix English Method'ta dersler online olarak Skype programı üzerinden yapılmaktadır.

 

Derslere istenilen her zamanda başlanabilmektedir.

 

Ders saatleri katılımcıların istekleri doğrultusunda ayarlanmaktadır.

 

Eğitimler sadece Matrix English Method öğrencilerinin görebileceği video dersler ile Youtube üzerinden ve işlenen ders ile ilgili dökümanlar ve ekstra gramer bilgileri Wahtsapp veya mail üzerinden gönderilen PDF formatında ders notları ile desteklenmektedir.

 

Ayrıca öğrencilere işlenilen derslerin MP3 ses kayıtları Whatsapp'tan telefonlarına gönderilerek, öğrencilerin bunları hergün yarım saat dinleyip, dersleri tekrar etmelerine imkan verilmektedir.

 

Başvuru için; (0532) 654 53 59 WhatsApp hattımıza "İngilizce " yazılması yeterlidir, konu ile ilgili geri dönüş yapılıp detaylı olarak program bilgisi verilmektedir.

 

 

ÜCRETLENDİRME

 

Katılımcılar örnek derslerde gösterilen seviyeye gelene kadar hiç bir ücret ödememekte, o seviyeye geldiklerinde daha da ilerlemek isterlerse şu an için geçerli olan % 50 indirimden faydalanarak aylık olarak 590 TL+KDV ödemeleri yeterlidir. Devam edilen her ay boyunca bu ödeme yapılmaktadır.

Metot öğrencinin seviyesine göre 2 ile 5 ay arasında sürmektedir.

 

Peşin toplu ödeme seçenekleri; (Şu an için geçerli %50 indirimli)

2 aylık peşin ödeme: 940 TL +KDV

3 aylık peşin ödeme: 1190 TL+KDV

5 aylık peşin ödeme: 1490 TL+KDV

 

* Matrix English şu an için geçerli olan %50 indirimi üçüncü şahıslara haber vermeden istediği zaman değiştirme ve iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Matrix English Method'ta başaramama diye bir şey yoktur. Başarı için aşağıdaki iki basit şartı yerine getirmek yeterlidir.

 

1) Dersten sonra verilen ve işlenilen ders içeriği olan ses kayıtlarını dersten sonra bir dahaki derse kadar her gün en az iki kere dinlemek gerekmektedir. Bir kere dinlemek sadece 10-15 dakika sürmekte, toplam günde 30 dakika dinleme yapmak gerekmektedir. Dinleme telefondan istenilen yerde ve zamanda yapılabilir. Bunun haricinde saatlerce ders çalışmaya gerek yoktur.

 

2) Eğitimde disiplin önemli olduğundan başarı için disiplinden kopmamak gereklidir. Bu yüzden dersleri mümkün olduğunca aksatmamak gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÜCRETSİZ DENE, ETKİSİNİ GÖR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
         
 
 
         
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matrix Super Fast English Speaking Method, 2021 All Rights Reserved