ÖRNEK DERSLER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matrix English Method İngilizce eğitiminde bir devrimdir ve İngilizce eğitiminde taşları yerinden oynatacak ve birçok şeyin değişmesini sağlayacaktır.

 

Matrix English Method özel olarak geliştirilmiş yapısı ile başlangıç seviyesinden başlayan birisini toplam 50 derste İngilizce konuşur hale getirmektedir.

 

Matrix English Method yukarıda örnek derslerde gösterilen seviyeye gelene kadar hiç bir ücret talep etmemektedir. (Bunu yapabilecek başka bir metot veya kurs bulunmamaktadır)

 

Yukarıdaki örnek derslerde gösterilen seviyeye çoğu metot ve kurs ile gelmek çok zaman alsa da Matrix English Method için bu çok kolaydır. Matrix English Method katılımcıları çok kısa zamanda örnek derslerde gösterilen seviyeye getirmektedir. Üstelik bu seviye metodun başlangıç seviyesi sayılabilir.

 

Katılımcılar hiç bir ücret ödemeden Matrix English Method ile bu seviyeye gelir ve metodun etkisini bire bir kendileri test eder ve ondan sonra daha da ilerlemek istiyorlarlarsa ücretli olarak metoda devam edebilirler. Üstelik ödenecek ücret öyle diğer kurslarda alınan büyük meblağlar şeklinde değil herkesin rahatlıkla ödeyebileceği çok uygun bir miktardır. (Detaylı bilgi için aşağıda menü bölümünde bulunan "Online Eğitim" butonuna tıklayınız)

 

Yukarıdaki örnek ders videolarında görüldüğü gibi hızlı bir şekilde soru sorulmakta ve öğrenciler hızlı bir şekilde anlayıp doğru cevap vermektedirler. Örnek dersleri izleyen kişilerde oluşan ilk intiba öğrencilerin ezbere cevap verdikleri şeklindedir fakat kesinlikle ezber değildir. Öğrenciler anlayarak ve bilerek cevap vermektedirler. Öğrenciler sadece sorulara cevap vermemekte, sorulardaki tüm gramer kurallarını, kelimeleri ve sorulan sorular ile verdikleri cevapların anlamlarını bilmekte ve ona göre cevap vermektedirler.

 

Matrix English Method 50 dersin sonunda İngilizce için başka bir kur veya kursa devam etmeye gerek kalmadan günlük iş ve özel yaşantıda İngilizce konuşmayı rahatça yapabilecek seviyeye getirmektedir. Günlük konuşma derken bazı internet sitelerinde veya kitaplarda olan; Restoranda, cafede, otelde, alışverişte yada v.b. yerlerde konuşulan basit, ezber olan günlük konuşmalar değil, her ihtiyacı karşılayacak her türlü konuşmayı ezber olmadan yapabilecek seviye belirtilmektedir. Bu seviyeye başka hiçbir kurs, metot ve kişi; değil 50 derste, 200 saatte dahi getiremez.

 

Matrix English Method ile 50 dersin sonunda Gramer bilgisi (dil bilgisi) olarakta ileri (advanced) seviyeye gelinmektedir. Bu yüzden Ortaokul ve Lisede okuyan öğrenciler 50 derslik eğitimi tamamladıklarında okuldaki İngilizce dersinde hiç zorlanmadan başarılı olmakta ve okulda gelecekleri seviyeden çok çok daha ileri bir seviyeye gelmektedirler. Hatta üniversitelerin hazırlık atlama sınavlarında dahi başarılı olabilmektedirler.

 

Örnek derslerde görüldüğü gibi metot 12 yaşından büyük herkes ve her seviyede olanlar için uygundur. Başlangıç (sıfır seviye) seviyesinden başlayanlar için 50 ders, orta ve ileri seviyelerden başlayanlar için daha az sürmektedir. Ayrıca Orta ve İleri seviyede olup sadece konuşma pratiği yaparak konuşma kabiliyetlerini geliştirmek isteyenler için başka hiç bir yerde bulamayacakları konuşmayı geliştiren çok etkili bir içeriğe sahiptir.

 

Derste not tutmaya ve evde saatlerce ders çalışmaya gerek yoktur. Sadece verilecek dinlemelere günde yarım saatlik zaman ayırmak yeterlidir. Dinlemeler telefondan istenilen yerde ve zamanda yapılabilir. Bu kadar kolaydır. Aşağıda menü bölümünde "Metot " butonuna tıklayarak metot hakkında daha kapsamlı bilgileri görebilirsiniz.

 

Yukarıdaki örnek derslerdeki sorular metodun başlangıç seviyesindeki sorularıdır ve giderek sorular gramer, kelime ve uzunluk olarak zorlaşmaktadır. Aşağıda menü bölümünde "Örnek Cümleler " butonuna tıklayarak 50 dersin sonunda ne tür soruların/cümlelerin yapılabileceği ve hangi seviyeye gelinebileceği görülebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

THE REVOLUTION BEGINS!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
         
 
 
         
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Matrix Super Fast English Speaking Method, 2021 All Rights Reserved